A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztel Zoltán!
Örülök, hogy segített a SPURI. Azért egy profi szerelőhöz kellene vinni. Biztos kiszerelt állapotú takarítás jobb lenne.
Egy biztos, ha használja a SPURI-t többlet lerakódása nem lesz.
Ahhoz már nagyon rendellenes kopás kell, hogy legyen, hogy kormossá váljon ismét! A kipufogógáz tisztasága rá a garancia! Az alapjárat rendellenességnek oka van!Ezt is ki kellene logolni!
További kellemes autózást kívánok!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Örülök, hogy segített a SPURI. Azért egy profi szerelőhöz kellene vinni. Biztos kiszerelt állapotú takarítás jobb lenne.
Egy biztos, ha használja a SPURI-t többlet lerakódása nem lesz.
Ahhoz már nagyon rendellenes kopás kell, hogy legyen, hogy kormossá váljon ismét! A kipufogógáz tisztasága rá a garancia! Az alapjárat rendellenességnek oka van!Ezt is ki kellene logolni!
További kellemes autózást kívánok!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások