Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2013.05.21. 10:38
Tisztel Zoltán!

Örülök, hogy segített a SPURI. Azért egy profi szerelőhöz kellene vinni. Biztos kiszerelt állapotú takarítás jobb lenne.
Egy biztos, ha használja a SPURI-t többlet lerakódása nem lesz.
Ahhoz már nagyon rendellenes kopás kell, hogy legyen, hogy kormossá váljon ismét! A kipufogógáz tisztasága rá a garancia! Az alapjárat rendellenességnek oka van!Ezt is ki kellene logolni!
További kellemes autózást kívánok!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft