A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán Úr!Van egy 1986 évjáratú Passat II 1.8 Variant (benzines) autóm, amely már 395 000 km tett meg úgy, hogy még a motorjához nem volt nyúlva.Melyik Spuri adalékot javasolja hogy használjam?Mostanában vettem egy Spuri JG 2 kék színű adalékot, de már is érzem hogy jobban megy az öreg Passat.De nem tudom hogy melyik lenne jobb bele, a piros vagy a kék színű.Mivel már most tapasztalom hogy jótékony hatással van az autóra, így rendszeresen fogom használni.Válaszát előre is Köszönöm!Tisztelettel:Jaroslav!
Legutóbbi hozzászólások