Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Jaroslav Tomaąević Jaroslav Tomaąević írta ekkor 2013.05.26. 17:59
Tisztelt Farkas Kálmán Úr!Van egy 1986 évjáratú Passat II 1.8 Variant (benzines) autóm, amely már 395 000 km tett meg úgy, hogy még a motorjához nem volt nyúlva.Melyik Spuri adalékot javasolja hogy használjam?Mostanában vettem egy Spuri JG 2 kék színű adalékot, de már is érzem hogy jobban megy az öreg Passat.De nem tudom hogy melyik lenne jobb bele, a piros vagy a kék színű.Mivel már most tapasztalom hogy jótékony hatással van az autóra, így rendszeresen fogom használni.Válaszát előre is Köszönöm!Tisztelettel:Jaroslav!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft