A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációJó napot kívánok. Ezt egy fórumban olvastam: "Ez volt a Spurival is amúgy. Először jöttek a jó tapasztalatok, halkabb motorjárás, sőt a kék-piros kutyulásos receptek. Aztán kiderült, hogy okozhat rendellenes kopást." Ha kérhetem véleményeznék? Köszönöm.
Legutóbbi hozzászólások