A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt T. Budapestről!
Örülök neki, hogy sok jó hallott a SPURI-val kapcsolatban.
Azt a mondatát pedig nem értem, hogy 'aztán kiderült, okozhat rendellenes kopást'. Ilyet még 1993 óta egyszer sem hallottunk. Mindent csak bizonyítottan, konkrétumok alapján kell megírni. Évente több százezer tankoláson keresztül bizonyít folyamatosan a SPURI.
Úgy gondoljuk, hogy ez önmagában elegendő bizonyíték.
Abszolút nem akarunk a használata mellett győzködni. Ön dönti el, hogy ezentúl SPURI-val kezelt üzemanyaggal közlekedik-e, vagy sem.
Azt hiszem, minden terméknek van konkurenciája, ahonnan negatív beírások is léteznek. Ennek is lennie kell, hiszen így kerek az élet. Ezen a honlapon is és más SPURI-val foglalkozó oldalakon rengeteg vélemény hangzik el, melynek túlnyomó többsége pozitív.
Természetesen van olyan, aki nem érzi a lábában a többlet forgatónyomatékot, vagy nem hallja a csendes motorjárást, vagy képtelen precízen megmérni a fogyasztást. Továbbá van olyan, aki méri precízen az átlagfogyasztást, de élvezettel ki is használja a többletnyomatékot. Ezeket az embereket sem szabad leírni a piacról, ugyanis a jó minőségű üzemanyagot ők is tovább használják, a motor biztonsága érdekében.
Továbbá van egy olyan tábor, amely az utolsó 40-50 év becsapásait, ígérgetéseit átélte, több kritikán aluli, nem igazán értékes alkotókat tartalmazó adalékkal kapcsolatban. Most hiába van egy jó termék, nem hisznek a minőségében.
Roppantul kapóra jött az Ön néhány sora, ugyanis a bizalom kérdéséről nem is olyan soká, írni fogok a főoldalra.
További balesetmentes autózást kívánok a SZAKI Kft. nevében is,
tisztelettel: Farkas Kálmán
Örülök neki, hogy sok jó hallott a SPURI-val kapcsolatban.
Azt a mondatát pedig nem értem, hogy 'aztán kiderült, okozhat rendellenes kopást'. Ilyet még 1993 óta egyszer sem hallottunk. Mindent csak bizonyítottan, konkrétumok alapján kell megírni. Évente több százezer tankoláson keresztül bizonyít folyamatosan a SPURI.
Úgy gondoljuk, hogy ez önmagában elegendő bizonyíték.
Abszolút nem akarunk a használata mellett győzködni. Ön dönti el, hogy ezentúl SPURI-val kezelt üzemanyaggal közlekedik-e, vagy sem.
Azt hiszem, minden terméknek van konkurenciája, ahonnan negatív beírások is léteznek. Ennek is lennie kell, hiszen így kerek az élet. Ezen a honlapon is és más SPURI-val foglalkozó oldalakon rengeteg vélemény hangzik el, melynek túlnyomó többsége pozitív.
Természetesen van olyan, aki nem érzi a lábában a többlet forgatónyomatékot, vagy nem hallja a csendes motorjárást, vagy képtelen precízen megmérni a fogyasztást. Továbbá van olyan, aki méri precízen az átlagfogyasztást, de élvezettel ki is használja a többletnyomatékot. Ezeket az embereket sem szabad leírni a piacról, ugyanis a jó minőségű üzemanyagot ők is tovább használják, a motor biztonsága érdekében.
Továbbá van egy olyan tábor, amely az utolsó 40-50 év becsapásait, ígérgetéseit átélte, több kritikán aluli, nem igazán értékes alkotókat tartalmazó adalékkal kapcsolatban. Most hiába van egy jó termék, nem hisznek a minőségében.
Roppantul kapóra jött az Ön néhány sora, ugyanis a bizalom kérdéséről nem is olyan soká, írni fogok a főoldalra.
További balesetmentes autózást kívánok a SZAKI Kft. nevében is,
tisztelettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások