A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán!
A dCi ben kipróbáltam a JG2-t és semmit sem tapasztaltam, :|visszatértem a piros Spurira és megint csendesedett. 🙂 Az lehet hogy a kék nem javított a motoromon? Köszönöm!
A dCi ben kipróbáltam a JG2-t és semmit sem tapasztaltam, :|visszatértem a piros Spurira és megint csendesedett. 🙂 Az lehet hogy a kék nem javított a motoromon? Köszönöm!
Legutóbbi hozzászólások