A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Kálmán!
Az autómban utólag beépített Webasto álló fűtés van. Befolyásolhatja-e ennek a működését a Spuri adalék?
Köszönettel:András
Az autómban utólag beépített Webasto álló fűtés van. Befolyásolhatja-e ennek a működését a Spuri adalék?
Köszönettel:András
Legutóbbi hozzászólások