A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Februárba cseréltük a régi autónkat egy 2005-ös G Astrára, és az első tankolásom óta rózsaszín spurit használok. Hogy simábban jár-e motor, erősebb vagy csendesebb lett-e az autó azt nem tudom, mivel nincs összehasonlítási alapom, de itt vannak a fogyasztási adatok február óta.
G Astra Classic II 1.4 Twinport
6,1
6,03
5,56
5,28
A tegnapi tankolás alkalmával egyszerűen nem akartam elhinni, hogy vegyes használat mellett 5,28 l/100km -re is képes egy 1.4-es motorral szerelt autó. Igaz az is, hogy ésszel vezetünk, tehát nincs padlógázas kigyorsítás, nem pörgetjük a motort( 2500-as fordulatnál már felváltunk), de így is hihetetlen, hiszen fórumokon 6.5 literes átlagfogyasztást olvasni mindenhol ehhez a típushoz.
Hogy ebben mennyit segített a spuri azt nem tudom, de hogy ezután is használni fogom az egészen biztos.
Minden jót kívánok Önöknek!
Üdvözlettel:
Mándli Gábor
Februárba cseréltük a régi autónkat egy 2005-ös G Astrára, és az első tankolásom óta rózsaszín spurit használok. Hogy simábban jár-e motor, erősebb vagy csendesebb lett-e az autó azt nem tudom, mivel nincs összehasonlítási alapom, de itt vannak a fogyasztási adatok február óta.
G Astra Classic II 1.4 Twinport
6,1
6,03
5,56
5,28
A tegnapi tankolás alkalmával egyszerűen nem akartam elhinni, hogy vegyes használat mellett 5,28 l/100km -re is képes egy 1.4-es motorral szerelt autó. Igaz az is, hogy ésszel vezetünk, tehát nincs padlógázas kigyorsítás, nem pörgetjük a motort( 2500-as fordulatnál már felváltunk), de így is hihetetlen, hiszen fórumokon 6.5 literes átlagfogyasztást olvasni mindenhol ehhez a típushoz.
Hogy ebben mennyit segített a spuri azt nem tudom, de hogy ezután is használni fogom az egészen biztos.
Minden jót kívánok Önöknek!
Üdvözlettel:
Mándli Gábor
Legutóbbi hozzászólások