Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Mándli Gábor Mándli Gábor írta ekkor 2013.06.11. 19:35
Tisztelt Farkas Úr!

Februárba cseréltük a régi autónkat egy 2005-ös G Astrára, és az első tankolásom óta rózsaszín spurit használok. Hogy simábban jár-e motor, erősebb vagy csendesebb lett-e az autó azt nem tudom, mivel nincs összehasonlítási alapom, de itt vannak a fogyasztási adatok február óta.

G Astra Classic II 1.4 Twinport

6,1
6,03
5,56
5,28

A tegnapi tankolás alkalmával egyszerűen nem akartam elhinni, hogy vegyes használat mellett 5,28 l/100km -re is képes egy 1.4-es motorral szerelt autó. Igaz az is, hogy ésszel vezetünk, tehát nincs padlógázas kigyorsítás, nem pörgetjük a motort( 2500-as fordulatnál már felváltunk), de így is hihetetlen, hiszen fórumokon 6.5 literes átlagfogyasztást olvasni mindenhol ehhez a típushoz.

Hogy ebben mennyit segített a spuri azt nem tudom, de hogy ezután is használni fogom az egészen biztos.

Minden jót kívánok Önöknek!

Üdvözlettel:
Mándli Gábor
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft