A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Mándli Gábor!
Üdítő színfoltként olvastam levelét.
Ön igen precíz ember a teletankos mérést illetően, ugyanis van egy pár körülmény, amitől függ a fogyasztás.
Ilyen lehet a téli hidegebb időjárás, hosszabb dúsítási intervallummal, valamint téli gumi használattal.
Ezek mellett azt is el kell ismerni, hogy valóban úgy vezetett, ahogyan egy takarékos üzemeltetőtől elvárható.
Hasonlóan vezettem saját VW Polo-t is, amikor a takarékosság csúcsát akartam megdönteni.
Ehhez még hozzájárul az a tény, hogy több költséges javítástól is mentesülni fog.
További balesetmentes autózást kívánok,
üdvözlettel: Farkas Kálmán
SZAKI Kft.
Üdítő színfoltként olvastam levelét.
Ön igen precíz ember a teletankos mérést illetően, ugyanis van egy pár körülmény, amitől függ a fogyasztás.
Ilyen lehet a téli hidegebb időjárás, hosszabb dúsítási intervallummal, valamint téli gumi használattal.
Ezek mellett azt is el kell ismerni, hogy valóban úgy vezetett, ahogyan egy takarékos üzemeltetőtől elvárható.
Hasonlóan vezettem saját VW Polo-t is, amikor a takarékosság csúcsát akartam megdönteni.
Ehhez még hozzájárul az a tény, hogy több költséges javítástól is mentesülni fog.
További balesetmentes autózást kívánok,
üdvözlettel: Farkas Kálmán
SZAKI Kft.
Legutóbbi hozzászólások