A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán Úr!Mostanában a Spuri-8 energiaitalt használom az öreg autómhoz, és jó tapasztalataim vannak.Viszont elszomorít az, hogy milyen jogi és adózási útvesztőkkel próbálják a magyar feltalálókat,köztük önt is lehetetlen helyzetbe hozni.Nem értem miért van ez Magyarországon?Pedig az ön által kifejlesztett adalék nagyon jó.Horvátországban ön szerintem könnyebben boldogulna,mivel ott nincs mindenféle jogi és adózási csűrés és csavarás!Sok sikert a további munkájához!Üdv:Jaroslav Tomaąević!
Legutóbbi hozzászólások