Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Jaroslav Tomaąević Jaroslav Tomaąević írta ekkor 2013.06.17. 19:29
Tisztelt Farkas Kálmán Úr!Mostanában a Spuri-8 energiaitalt használom az öreg autómhoz, és jó tapasztalataim vannak.Viszont elszomorít az, hogy milyen jogi és adózási útvesztőkkel próbálják a magyar feltalálókat,köztük önt is lehetetlen helyzetbe hozni.Nem értem miért van ez Magyarországon?Pedig az ön által kifejlesztett adalék nagyon jó.Horvátországban ön szerintem könnyebben boldogulna,mivel ott nincs mindenféle jogi és adózási csűrés és csavarás!Sok sikert a további munkájához!Üdv:Jaroslav Tomaąević!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft