Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
bohus bohus írta ekkor 2013.06.17. 21:49
Üdvözletem. ETZ 250 mkp-hoz használom a piros spurit. Azóta a fogyasztásom 1 lietrrel megemelkedett. kb 100 km-t mentem vele így. A vezetési stílus, az útvonal változatlan. A motorban felújítás óta kb 5 ezer km van. A beállításai gyáriak. Az ereje, nyomatéka nem változott. Érdeklődöm, hogy a jelenlegi állapot Ön szerint változhat-e jó irányba. Ha visszakapnám a spuri nélküli fogyasztási értékeimet, már annak is örülnék. Ön mit javasol?
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft