A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Jaroslav Tomaąević!
Jól látja, szinte üldöztetésben van részünk, ha Magyarországon valamilyen termékkel megjelenünk, és az sérti a "multik" érdekeit.
Az országgyűlés azonnali jelleggel, gőzerővel, még az éjszaka folyamán legyártja a jogszabályt ellenünk, illetve azok javára, akik ezt tulajdonképpen külföldi áruval helyettesíteni szeretnék.
Hogy sem az angol, sem az amerikai termékből, konkurencia szinten a miénkhez képest csupán 2% eladás születik, nem én tehetek róla.
Talán nem olcsó gagyi terméket kellene árulni, hanem igazi minőséget. Borzasztó kevés árréssel!!! Ez bizony nem az ő pályájuk…
Annak külön örülnék, ha Horvátországba egy becsületes forgalmazó partnert találnék.
Az államhoz visszatérve, sajnos nincsen szerencséjük, ugyanis én nem ebből élek, ha 10 évig nincs nyereségem, az sem zavar. Gondolom őket igen!
Ha van is nyereségünk, visszaforgatom a fejlesztésbe, de csak azért, hogy sikereket érjünk el. Az elismerés nyilván mindenkinek jól esik.
Annyit elértek a piacon, hogy szinte egyedül maradtam a magyar gyártók közül.
A külföldről behozott termékekről pedig, úriember módjára, nem nyilatkozom. Próbálunk megélni szerényen.
További élvezetes autózást kívánok Önnek, üdvözlettel: Farkas Kálmán
Jól látja, szinte üldöztetésben van részünk, ha Magyarországon valamilyen termékkel megjelenünk, és az sérti a "multik" érdekeit.
Az országgyűlés azonnali jelleggel, gőzerővel, még az éjszaka folyamán legyártja a jogszabályt ellenünk, illetve azok javára, akik ezt tulajdonképpen külföldi áruval helyettesíteni szeretnék.
Hogy sem az angol, sem az amerikai termékből, konkurencia szinten a miénkhez képest csupán 2% eladás születik, nem én tehetek róla.
Talán nem olcsó gagyi terméket kellene árulni, hanem igazi minőséget. Borzasztó kevés árréssel!!! Ez bizony nem az ő pályájuk…
Annak külön örülnék, ha Horvátországba egy becsületes forgalmazó partnert találnék.
Az államhoz visszatérve, sajnos nincsen szerencséjük, ugyanis én nem ebből élek, ha 10 évig nincs nyereségem, az sem zavar. Gondolom őket igen!
Ha van is nyereségünk, visszaforgatom a fejlesztésbe, de csak azért, hogy sikereket érjünk el. Az elismerés nyilván mindenkinek jól esik.
Annyit elértek a piacon, hogy szinte egyedül maradtam a magyar gyártók közül.
A külföldről behozott termékekről pedig, úriember módjára, nem nyilatkozom. Próbálunk megélni szerényen.
További élvezetes autózást kívánok Önnek, üdvözlettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások