A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt BOHUS!
Javaslatom a következő:
A kétütemű SIMSON és ETZ NDK gyártmányú motorkerékpárok imádják a SPURI üzemanyag adalékunkat.
Ezt már 1993-ban is örömmel tapasztaltuk. 20 év óta semmi nem változott.
Több apró eltérés is lehetséges, amit érdemes megvizsgálni. Javaslom megnézni a karburátort, az úszóházat, az úszót és a tűt, valamint a keverékképzést. Tudni kellene, hogy mennyire füstöl a jármű, akár hideg állapotában is. A felújítás mire terjedt ki, milyen alkatrészekből és hogyan csinálták.
A gyár 1:50-es keverékkel írja elő az üzemelést. Az első 500 km-t természetesen érdemes 1:40-es arányú keverékkel tankolni.
Később a sok olaj már nem szükséges az ETZ-hez. Bár az is igaz, hogy a SPURI a kétütemű motorolaj kipufogócsőben történő kicsapódását jelentősen megakadályozza, így tiszta motort eredményez.
Javaslom a bejáratás után, melynek kb. most van vége, próbáljon ki két tankolást SPURI nélkül, aztán ismét SPURI-val, és a kettő közötti különbséget tapasztalni fogja, a jót könnyű megszokni.
A kétütemű járműveknél a SPURI mindenképpen régóta kitűnő eredményeket hoz.
Köszönettel veszem, ha SPURI nélküli üzemmóddal is próbálkozik, és megírja nekünk a tapasztalatát.
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Javaslatom a következő:
A kétütemű SIMSON és ETZ NDK gyártmányú motorkerékpárok imádják a SPURI üzemanyag adalékunkat.
Ezt már 1993-ban is örömmel tapasztaltuk. 20 év óta semmi nem változott.
Több apró eltérés is lehetséges, amit érdemes megvizsgálni. Javaslom megnézni a karburátort, az úszóházat, az úszót és a tűt, valamint a keverékképzést. Tudni kellene, hogy mennyire füstöl a jármű, akár hideg állapotában is. A felújítás mire terjedt ki, milyen alkatrészekből és hogyan csinálták.
A gyár 1:50-es keverékkel írja elő az üzemelést. Az első 500 km-t természetesen érdemes 1:40-es arányú keverékkel tankolni.
Később a sok olaj már nem szükséges az ETZ-hez. Bár az is igaz, hogy a SPURI a kétütemű motorolaj kipufogócsőben történő kicsapódását jelentősen megakadályozza, így tiszta motort eredményez.
Javaslom a bejáratás után, melynek kb. most van vége, próbáljon ki két tankolást SPURI nélkül, aztán ismét SPURI-val, és a kettő közötti különbséget tapasztalni fogja, a jót könnyű megszokni.
A kétütemű járműveknél a SPURI mindenképpen régóta kitűnő eredményeket hoz.
Köszönettel veszem, ha SPURI nélküli üzemmóddal is próbálkozik, és megírja nekünk a tapasztalatát.
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások