Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2013.06.19. 14:01
Tisztelt Bánóczki Zoltán!

Íme a példa, hogy okosan is lehet közlekedni.
Örülök neki, hogy bebizonyosodott, olcsó autóval takarékosan, gazdaságosan is lehet közlekedni.

A kánikulai melegben pedig a SPURI-ban lévő hűtőgél az autó hasznára válik. Különösen akkor van létjogosultsága, ha piros lámpánál áll az autó és a motorblokkban lévő meleg a hengerfej felé áramlik. Fokozza az igénybevételt, ha a klíma berendezés is szeretne a melegtől megszabadulni. Ekkor a hűtőgél szerepe hatványozottan jól jön.

Örülök, hogy tapasztalata pozitív a SPURI-val kapcsolatban.

További biztonságos autózást kívánok, tisztelettel: Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft