A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Bánóczki Zoltán!
Íme a példa, hogy okosan is lehet közlekedni.
Örülök neki, hogy bebizonyosodott, olcsó autóval takarékosan, gazdaságosan is lehet közlekedni.
A kánikulai melegben pedig a SPURI-ban lévő hűtőgél az autó hasznára válik. Különösen akkor van létjogosultsága, ha piros lámpánál áll az autó és a motorblokkban lévő meleg a hengerfej felé áramlik. Fokozza az igénybevételt, ha a klíma berendezés is szeretne a melegtől megszabadulni. Ekkor a hűtőgél szerepe hatványozottan jól jön.
Örülök, hogy tapasztalata pozitív a SPURI-val kapcsolatban.
További biztonságos autózást kívánok, tisztelettel: Farkas Kálmán
Íme a példa, hogy okosan is lehet közlekedni.
Örülök neki, hogy bebizonyosodott, olcsó autóval takarékosan, gazdaságosan is lehet közlekedni.
A kánikulai melegben pedig a SPURI-ban lévő hűtőgél az autó hasznára válik. Különösen akkor van létjogosultsága, ha piros lámpánál áll az autó és a motorblokkban lévő meleg a hengerfej felé áramlik. Fokozza az igénybevételt, ha a klíma berendezés is szeretne a melegtől megszabadulni. Ekkor a hűtőgél szerepe hatványozottan jól jön.
Örülök, hogy tapasztalata pozitív a SPURI-val kapcsolatban.
További biztonságos autózást kívánok, tisztelettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások