A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
Regisztráció:)Tisztelt Farkas ÚR
Néhány honapja tanácsot kértem,egy Lupo 3L,miatt,mert a szervizben turbó geometria tisztitás javasoltak.Én a JG2-est használtam 1.5 szeres arányban,az őn javaslatára,és beiktattam kikormolos szakaszokat is.Már a második tankolás után óriási változás történt,újraa régi dinamikájú a kis autó.Továbbra is a JG-2 használom,normál adagolásban.
Köszönettel,Gerdán János
Néhány honapja tanácsot kértem,egy Lupo 3L,miatt,mert a szervizben turbó geometria tisztitás javasoltak.Én a JG2-est használtam 1.5 szeres arányban,az őn javaslatára,és beiktattam kikormolos szakaszokat is.Már a második tankolás után óriási változás történt,újraa régi dinamikájú a kis autó.Továbbra is a JG-2 használom,normál adagolásban.
Köszönettel,Gerdán János
Legutóbbi hozzászólások