A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki Kft !
Érdeklődni szeretnék hogy van egy benzines Suzuki Liana 1.3 (90LE) típusú gépkocsim (2007-es évjáratú) és hogy abba milyen keverési arányt javasolnának a JG-2 ből?
Köszönöm előre is megtisztelő válaszát!
Üdvözlettel
B. Olivér
Érdeklődni szeretnék hogy van egy benzines Suzuki Liana 1.3 (90LE) típusú gépkocsim (2007-es évjáratú) és hogy abba milyen keverési arányt javasolnának a JG-2 ből?
Köszönöm előre is megtisztelő válaszát!
Üdvözlettel
B. Olivér
Legutóbbi hozzászólások