A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÉrdeklődnék hogy vizsgálták e már hogy tisztán étolajos üzemre milyen hatást fejt ki a spuri ? természetesen nem akarom magyarország területén azzal üzemeltetni a gépjárművet 🙂 csak elméletileg érdekel.. köszönöm válaszukat !
Legutóbbi hozzászólások