A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr
Suzuki Swift 1.0 központi befecskendezős motorral szerelt autóval járok, Pillanatnyilag nyári üzemben 20-22 l etanolhoz 10-12 lbenzint rakok, és működik a szerkezet (indul, és elfogadhatóan megy). Télen megfordítom az arányt. Spurival milyen adalékolást javasol? Lehetne-e tiszta etanollal járni?
Előre is köszönöm a válaszát, üdv Tamás
Suzuki Swift 1.0 központi befecskendezős motorral szerelt autóval járok, Pillanatnyilag nyári üzemben 20-22 l etanolhoz 10-12 lbenzint rakok, és működik a szerkezet (indul, és elfogadhatóan megy). Télen megfordítom az arányt. Spurival milyen adalékolást javasol? Lehetne-e tiszta etanollal járni?
Előre is köszönöm a válaszát, üdv Tamás
Legutóbbi hozzászólások