Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Tamás Tamás írta ekkor 2013.07.03. 15:38
Tisztelt Farkas Úr
Suzuki Swift 1.0 központi befecskendezős motorral szerelt autóval járok, Pillanatnyilag nyári üzemben 20-22 l etanolhoz 10-12 lbenzint rakok, és működik a szerkezet (indul, és elfogadhatóan megy). Télen megfordítom az arányt. Spurival milyen adalékolást javasol? Lehetne-e tiszta etanollal járni?
Előre is köszönöm a válaszát, üdv Tamás
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft